Як правильно бігати, щоб схуднути?

Pravulno bigatuДля когось пробіжка — це головна складова здорового способу життя, а для когось — ефективний спосіб позбавлення від певних надлишків ваги. Як правильно бігати, щоб схуднути?

Безумовно, ранкова пробіжка корисна, однак тим, хто бажає схуднути, варто перенести тренування на післяобідній час. До цього часу більша частина калорій вже вжита і приходить час витрачати деякі надлишки. Якщо після тренування виникає бажання перекусити, повністю позбавляти себе «енергетичного підживлення» не варто.

Абсолютне голодування може призвести до того, що організм при першій же можливості оперативно заповнить втрати жирової тканини. Проте варто пам’ятати — асортимент страв в цей період обмежений (допустимі низькокалорійні кисломолочні продукти, а також рослинна їжа). В іншому випадку, ні про яке схуднення можна і не мріяти.

Питання відстані

Щоб схуднути, доведеться бігати 40-50 хвилин — в цьому випадку починають спалюватися жирові запаси. Однак це не означає, що перший раз вийшовши на доріжку можна дозволити собі тривале тренування. Такий підхід може призвести до проблем, а от користі не принесе ніякої. Навантаження доведеться збільшувати плавно, але планомірно, кожного разу додаючи 5-7 хвилин до свого колишнього «рекорду».

Вибір техніки бігу для схуднення

Фахівці вважають, що найкращий результат забезпечує біг підтюпцем. Він ідеально підходить огрядним людям, оскільки дає менше навантаження на зв’язки і суглоби. При цьому такий варіант бігу вимагає серйозних витрат енергії. Правильна техніка бігу підтюпцем увазі акцент на частоті кроків, а не на їх мощі і довжині.

Вибір місцевості

Безумовно, бігати варто в місцях, віддалених від заводів і від проїжджої частини. Ідеально підходять парки і лісові стежки (жителі мегаполісів можуть вибратися на стадіон). Заради посилення ефекту, фахівці рекомендують поступово збільшувати навантаження, підбираючи ділянки і з пересіченою місцевістю. Вибираючись на гору і спускаючись з неї, потрібно стежити за темпом — він не повинен змінюватися.

Додаткові заходи

Щоб під час бігу на певних ділянках тіла (на стегнах, талії, животі) активно спалюються жирові запаси, варто звернути увагу на спеціальну антицелюлітну білизну (майки, шорти, бриджі та ін.) Такі елементи одягу шиються за спеціальною технологією — внутрішній шар вбирає піт, середній — створює ефект сауни, а зовнішній — підтягує контури і забезпечує лімфодренаж.

Ось і всі хитрощі, які дозволять «втекти» від зайвої ваги. Плідних вам занять!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *