Як повернути форму після вагітності

povernytu figyryЖінка — істота прекрасна, яке все своє життя прагне до досконалості, однак в наш вік «бездоганно струнких топ-моделей» досконалістю прийнято вважати тонку і підтягнуту фігуру.

Однак під час усієї вагітності, яка триває протягом дев’яти довгих місяців, організм накопичує потенційну енергію і поживні речовини, які потрібні матері після народження дитини.

Відкладаються ці накопичення найчастіше у вигляді зайвих кілограмів на талії. Під час вагітності шкіра втрачає свою еластичність і м’якість, зуби втрачають міцність, волосся і нігті сповільнюють темп зростання. Після пологів організм налаштований на те, що мати, що годує грудьми дитину, витрачає запасені речовини протягом цілого року, харчуючись при цьому помірно.

Однак молоді матусі не готові продовжувати не бути у формі в такий тривалий післяпологовий період. І жінка здатна самостійно, прийти в колишню форму протягом всього тридцяти днів.

Бажаючи повернути колишню фігуру, слід дотримуватися наступних правил: харчування має бути правильним, спосіб життя активним і сон обмеженим. Матері, які годують груддю, вважають, що для кращої лактації слід споживати більшу кількість їжі, що є величезною оманою.

Організм споживає в добу близько 2000 калорій, організму матері-годувальниці на вироблення молока необхідні ще 500 калорій. Дуже рідко жінки можуть похвалитися тим, що так обмежено харчуються.

Однак відомо, що є низькокалорійні продукти, які покращують рівень лактації, наприклад, морква, селера, петрушка. Набрати зайву вагу, включивши їх у великій кількості в раціон неможливо, однак лактація значно зросте. З раціону потрібно виключити продукти, що містять тваринні жири, чисті цукри, підвищену кількість вуглеводів.

Наприклад, білий хліб з маслом, це той продукт, який протягом 6 годин стане вашими зайвими грамами, одна молекула чистого цукру в результаті хімічної реакції у вашому організмі перетвориться в дві молекули жиру, розщепити яку організм зможе, витрачаючи 9 кДж енергії. При цьому варто включити в раціон їжу багату кальцієм і вітаміном D, що допоможе зміцнити нігті, волосся і зуби, при цьому забувши, що таке стоматологія.

У день має бути 5 прийомів їжі, при цьому у вечірній і нічний час організм повинен не харчуватися, так як це час уповільненого метаболізму. Для підтримання водного балансу слід випивати 2 літри чистої води протягом 24 годин. Супи, чаї, кава, мінеральна вода з газами не вважаються водою, так як утримує велику кількість домішок, які не дозволяють правильно засвоюватися.

Для відновлення гарного стану волосся слід ретельно доглядати за ними, застосовуючи маски на натуральній основі, при цьому пити комплекси вітамінів. Відмінним засобом є маска, заснована на оливковій олії свіжого віджиму. В період лактації не варто користуватися засобами для укладки, так як в цей час організм витрачає практично весь кальцій на вироблення молока, при цьому волосся його позбавлений, а хімічні речовини значно погіршать його структуру.

Якщо зуби під час вагітності втратили свій білий колір і стали кришитися із зовнішнього боку, то ні вітаміни, ні чистка дорогими зубними пастами не допоможе. У цьому випадку слід замінити їх зовнішній шар за допомогою вініри, що поверне посмішці колишній вигляд. Відкладати похід до стоматолога не варто, так як це може спричинити за собою все більшого розвитку хвороби зубів.

Потрібно пам’ятати, що при поганій гігієні рота, страждає не тільки організм матері-годувальниці, але і організм дитини, який ласує її молоком. Відомі випадки, коли через хворі зуби матері немовлята страждали хронічним розладом травлення, поганий засвоюваністю їжі, або діти повністю відмовлялися від молока матері.

Якщо ж зуби неможливо лікувати, то допоможе імплантація зубів. При цьому з порожнини рота зникне величезна кількість хвороботворних бактерій і відновиться мікрофлора кишечника матері, що поліпшить її травлення.

Дотримуючись такого способу життя, вже через тридцять днів буде видно результат.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *