Ідеальна вага для жінок старшого віку

Ідеальна вага Набрати вагу легко, а скинути важко, і утримувати вагу на потрібному рівні досить складно.

Кількість калорій, необхідних жінці, залежить від її зрости і рівня активності.

Жінкам у віці від 23 до 50 в середньому потрібно від 1700 до 2000 калорій в день, щоб підтримувати поточну вагу і рівень енергії. Жінкам більш старшого віку потрібно менше калорій.

Визначення здорової ваги

Щоб досягти і підтримувати здорову вагу, потрібно знати, який діапазон ваги відповідає вашому росту і статурі. Ідеальна вага — це не просто число на вагах. Вона заснована на кількох факторах, включаючи ріст, вік, стать, статуру і відсоток жиру в тілі. Індекс маси тіла буде корисний для визначення ідеальної ваги. Ви можете знайти таблиці, в яких вказані межі здорового ваги для різного росту. Наприклад, для жінки середнього зросту 164 см, нормальна вага варіюється від 53 до 66 кг, що відповідає ІМТ від 20 до 25.

Індекс маси тіла (ІМТ)

Індекс маси тіла — надійний спосіб розрахувати, чи є у вас зайва вага. Щоб обчислити ІМТ, вам потрібно знати свій зріст і вагу. Вага в кілограмах треба розділити на зростання в метрах, зведений у квадрат. Отримане число і буде вашим ІМТ. Для дорослих старше двадцяти років вважається, що їх вага в межах норми, якщо їх ІМТ між 18,5 і 24,9. У жінок в середньому більше жиру в організмі, ніж у чоловіків, при однаковому ІМТ, і з віком відсотка жиру в організмі збільшується. Зайва вага, особливо при повноті в області талії, збільшує ризик інфарктів та інсультів. Так що це погані новини для жінок після менопаузи, чия фігура придбала форму яблука, адже у них вже підвищений ризик серцевих захворювань.

Центральне ожиріння

У жінок жир може накопичуватися в області живота, коли з ходом часу їх метаболізм знижується. Центральне ожиріння збільшує ризик серцевих захворювань, діабету, високого тиску, проблем з жовчним міхуром і деяких видів раку. Навіть якщо ваш раціон і рівень фізичної активності залишилися колишніми, ви можете почати повніти з віком. Вимірювання обхвату талії підкаже, чи є у вас зайва кількість жиру. Насправді, ІМТ може бути не дуже точним показником для жінок після менопаузи. Згідно Клініці Майо, жінки, чий обсяг талії перевищує 84 см, мають центральне ожиріння, незалежно від їх ваги.

Вправи для підтримки ваги

Дослідження, результати якого були опубліковані в журналі Американської медичної асоціації, вивчало ставлення між різними рівнями фізичної активності та довгостроковими змінами ваги серед жінок середнього і старшого віку, зберігали однаковий раціон харчування. Жінки з більш низьким ІМТ, які успішно зберігали свою вагу, займалися фізичними вправами протягом приблизно години в день. Дослідження припускає, що навіть при високому рівні фізичної активності необхідно знизити кількість споживаних калорій, для того щоб підтримувати або знизити вагу. Для жінок старшого віку, у яких вже є надмірна вага, одних тільки фізичних вправ недостатньо, щоб скинути вагу: потрібно поєднання навантаження і зниження калорій.

Здорове харчування

Споживання менш 1500 калорій в день піддає жінок старшого віку ризику недоїдання і хвороб. Здорова дієта повинна включати різноманітні продукти харчування, щоб поставляти достатню кількість необхідних для здоров’я поживних речовин. Вживання великої кількості насичених жирів може спричинити підвищення рівня холестерину в крові, що збільшує ризик серцево-судинних захворювань. А дуже велика кількість цукру призводить до зайвого набору ваги.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *