Гонорея в період вагітності

Гонорея в період вагітностіПри інфікуванні гонококами в період вагітності у жінки з’являються серйозні проблеми, пов’язані з ймовірністю викидня, смерті зародка і післяпологової інфекції.

Також можуть з’явитися інші ускладнення: невиношування вагітності, запалення плодових оболонок, плацентарна недостатність. При пологах заражена мати може заразити новонародженого, внаслідок чого у нього може розвинутися гонорейний кон’юнктивіт або трипер нижніх сечостатевих шляхів (тільки у дівчаток).

 Лікування трипера в період вагітності проводять у лікарні. Вагітних жінок, які страждають трипером, лікують антибіотиками по продиктованої доктором схемою.

Як правило, при своєчасному і кваліфікованому лікуванні трипера у вагітних, розвиток наслідків і ускладнень виходить запобігти. У період вагітності жінці крім обстежень на венеричні інфекції, слід провести аналіз і на наявність гонококів в організмі.

У такому випадку, якщо навіть протікало безсимптомне носіння гонококів, захворювання буде виявлено і вилікувано, а це дасть можливість запобігти ускладнення при пологах і народження хворої на трипером дитини. Обстеження на наявність трипера, як і на інші венеричні хвороби, жінці потрібно пройти ще до початку вагітності, щоб при необхідності вилікуватися від них до настання вагітності і таким чином убезпечити своєї майбутньої дитини від небезпечного контакту зі збудниками венеричних захворювань.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *