Хочеш заробляти в декреті? Від ідеї до втілення один крок …

zarobitok-v-dekretiЗаробляти в декреті може кожен. І якщо ви почали читати цю статтю, то зможете і ви. В ході роботи я стикаюся з безліччю жінок (та й чоловіків), які не знають, чим вони хочуть займатися. Це, звичайно, проблема нашої освіти, яке призводить до того, що дорослі вже люди довгий час, а іноді і все життя, займаються нелюбимою справою. Наше завдання — допомогти розібратися з цією проблемою. Тим більше що народження малюка — унікальний шанс змінити все на краще.

хочеш заробляти в декреті

Для початку дізнайтеся, в чому ваша сильна сторона, тому що хоч який-небудь талант абсолютно точно є у кожного. На питання «як заробити в декреті» я завжди відповідаю: найпростіше — отримувати дохід зі свого таланту, тому що така діяльність буде даватися вам найлегше.

Якщо ви ще не знаєте своїх талантів, запитайте себе, ніж вам подобалося займатися, коли ви були дитиною? Не дарма ж кажуть, що всі ми родом з дитинства. Саме там найчастіше криються відповіді на найважливіші питання. Подобалося музикувати? Можливо, вам треба йти в педагоги з музики. Подобалося малювати? Спробуйте себе в дизайні.

Якщо ви — молода мама, і хочете заробляти — сприйміть декрет як унікальний шанс почати кар’єру заново, і прислухайтеся до себе.

Зробимо разом всього три кроки

Одне з головних обмежень, яке накладає відпустку по догляду за дитиною — це обмеження за часом. Ви більше не розпоряджаєтесь їм виключно за власним бажанням (хоча якщо задуматися, так ніколи і не було), адже дитина займає більшу частину вашого часу. Поставивши собі за питанням «Як мамі заробити в декреті?» Для початку вивчіть принципи тайм-менеджменту, тому що навіть якщо ваш малюк засинає в певний час дня, зовсім не обов’язково він буде так робити кожен день.

Отже, перший головний крок — визначитися з кількістю вільного часу. Чи можете залишити малюка на пару годин бабусі і з’їздити на переговори? Або приділяєте роботі тільки рідкісні години, коли дитина спить? Чи знаєте, чим зайняти дітей вдома, щоб ви могли попрацювати? Може бути, у вашому розпорядженні тільки вихідні дні? Навіть цього для будь-якої мами може бути більш ніж достатньо для того, щоб заробляти в декреті.

Другий крок — складіть список всього, чим би ви хотіли займатися. Складіть чесно і щиро — адже, крім вас, цей список ніхто не побачить. У цьому переліку може бути все: від випічки тортів до висадки саджанців. Як би абсурдно не було ваше бажання на перший погляд, повірте — хтось вже став заробляти на цьому, перебуваючи в декреті. Якщо зробив хтось — зможете і ви.

Третій крок — зіставте розпорядок дня і список бажаних занять, проаналізувавши, що зі списку ви насправді могли б встигати протягом дня. На жаль, ми маємо в своєму розпорядженні в добі абсолютно певною кількістю годин, тому планування часу обов’язково. На щастя, існує безліч інструментів, включаючи грамотне планування часу, які дозволяють зробити роботу для мам ефективніше, і ви негайно відчуєте, як часу в добі побільшає.

Творчість = дохід

Ось ви і з’ясували — що хочете робити і коли можете це виконувати. Тепер з’ясовуємо, як на цьому заробити, перебуваючи в декреті. Я обома руками за щире творчість і роботу, але ніхто не говорить, що воно не повинно приносити гроші. Визначаємо, чому саме ми робимо цей товар або послугу краще всіх, і починаємо активно просувати себе і відповідно свою роботу.

Шляхи просування заслуговують розгляду в окремій статті. Скажу тільки, що якщо ви сумлінно виконали всі вище описані пункти, подружилися зі своїми талантами і розпорядком дня, то просування виявиться дуже легким і швидким. Клієнти і робота знайдуть вас самі, давши вам можливість заробляти в декреті. Головне, зробити перший крок.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *