Геть целюліт: програма дій

Геть целюліт: програма дій Вже зовсім скоро настане «час Х», коли нам належить роздягнутися на пляжі.

Щоб ловити на собі лише захоплені погляди, доведеться трохи постаратися.

При наявності целюліту і його лікуванні не говорив тільки ледачий. Салони краси навперебій зазивають у свої кабінети, обіцяючи миттєве набуття ідеального тіла. Однак хто б що не пропонував, способів позбавлення від целюліту не так багато і всі вони старі, як світ.

Перш, ніж почати боротьбу з апельсиновою кіркою, непогано було б побачити ворога в обличчя.

Отже, целюліт (ліподистрофія) — це структурна зміна жирової тканини. Але набагато важливіше те, що впливає на його виникнення. Вчені та косметологи запевняють, що в більшості своїй, ліподистрофія — це наслідок неправильного способу життя. Не важливо при цьому, яку вагу у жінки, на її стегнах і сідницях цілком може знаходитися та сама апельсинова кірка. А все тому, що ми перекушуємо на ходу, п’ємо мало води і мало рухаємося. Виходячи з цього, можна  вивести певне правило. Целюліт можна перемогти тільки комплексним підходом. Дієта, навіть швидше правильне харчування, помірні фізичні навантаження і, звичайно, косметичний догляд, тому як целюліт — все ж більше косметологічна проблема.

Почнемо по порядку.

Раціональне харчування

Як не сумно, але целюліт абсолютно не боїться дієт і голодовок. А все тому, що під час дефіциту калорій організм в першу чергу використовує паливо, що знаходиться в м’язовій тканині, вважаючи його самим непотрібним. Жирову ж тканину він посилено уберігає як джерело недоторканних запасів, використовуючи ліпіди в самий останній момент. Іншими словами, ми відчайдушно у всьому собі відмовляємо, сподіваючись на результат, а целюліт все не йде. Не опускайте руки! Просто поміняйте модель харчування. Вона досить проста — упор на нежирні м’ясні і молочні продукти, грубу клітковину, яка міститься в овочах, фруктах та злаках. Клітковина має чарівну властивість буквально витягати токсини з організму, крім того, вона поліпшує перистальтику кишківника. А, як відомо, здоровий кишечник — чиста, гладка шкіра. І, звичайно, не забуваємо про напої. Дуже добре проти целюліту допомагає відвар вівса. 2 склянки вівса залити 2 склянками окропу, настояти 8 годин у теплому місці. Процідити і пити по 3 рази на день. Через місяць такої терапії результати будуть не тільки на обличчі.

Помірні фізичні навантаження

Спорт допомагає поліпшити м’язовий тонус, а, значить, не залишить целюліту місця. Анаеробні навантаження — кращий спосіб спалити підшкірний жир. Виходячи з цього, плануйте своє тренування так, щоб вона обов’язково включала рухливі заняття, типу аеробіки та помірну силове навантаження, спрямовану на підтримку м’язового тургору.

За словами фахівців, цілком достатньо буде займатися по 20-25 хвилин щодня, щоб не залишити целюліту шансів.

Косметичні процедури

Тепер, мабуть, про найприємніше. Як відомо, стрес — один з факторів, що впливають на утворення апельсинової кірки. А тому в боротьбі з целюлітом дуже добре допомагають розслаблюючі арома-процедури, а також косметичні маски та обгортання на основі морських водоростей. Ванни з додаванням морської солі — самий простий і доступний спосіб зробити шкіру гладкою.

Масаж з використанням антицелюлітних масел і сироваток вранці і ввечері — ще один дієвий спосіб привести до тями уражені ділянки шкіри.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *