Форма і розмір чоловічого носа мають значення

Форма і розмір чоловічого носа мають значення Фізіономісти стверджують: чоловічі носи — найбільш достовірне джерело інформації про спосіб життя, здоров’я, багатство, таємні пристрасті, сексуальності їх власників.

Прямий ніс.

Чоловік з прямим носом мислить чітко і ясно, ніколи особливо не цікавиться думкою оточуючих — йому і свого досить. Поруч з ним ти не побачиш поганулю, адже «прямий ніс» — великі естети. А так як у красунь завжди рій шанувальників, то хлопці з прямими носами часто стають жертвами любовних багатокутників. У сексі вони зазвичай дотримуються інструкцій порножурналів, обожнюють хитромудрі сплетіння тіл. Позери, одним словом!

Кіану Рівз домігся найвищого соціального статусу в найбагатшому суспільстві — американському. Його обожнюють жінки всього світу. Можна з повним правом сказати: він обраний. Ось що значить народитися з прямим носом!

Римський ніс.

Люди століттями сперечалися, який же ніс вважати римським: як у Юлія Цезаря або як у Нерона, а може, взяти за зразок Калігулу? Зупинилися на такому визначенні: якщо у довгого носа кінчик трохи загинається вниз, вважай, поруч з тобою той самий класичний символ мужності. З ним ти будеш як за кам’яною стіною. Ці хлопці — відмінні фінансові аналітики та без проблем створюють надійний матеріал тил. На жаль, в їх ідеальному портреті є один недолік. Вони настільки войовничі, що чекають виклику на бій навіть від партнерки.

Володаря римського носа Майкла Дугласа потрібно постійно підтримувати в бойовій готовності. Схоже, його дружина Кетрін Зета-Джонс знає, як це робити. Звідки б інакше взялися їх чарівні діти?

Ніс гачком.

Знахідка для меркантильних дівчат! У крючконосих просто собачий нюх на гроші і прибутковий бізнес. Заради вигоди вони можуть проводити на роботі дні і ночі. На жаль, відданість справі і грошам зазвичай викликає в оточуючих найсильнішу неприязнь. Так що подібного чоловікові вкрай важливо мати подругу, яка на противагу йому легко завойовує симпатії суспільства. Правда, знайти постійну супутницю їм не так-то просто. Адже щедрість вони проявляють лише в тих випадках, коли дуже сильно закохані. Май на увазі: «потрапити на гачок» ще не означає провисіти на ньому все життя.

 Всі знамениті актори — трудоголіки. Але Аль Пачино (дарма у нього, чи що, ніс гачком?) Особливо легко вдається «йти в роботу», де він шукає порятунку від особистих проблем. Причому до вибору ролей він підходить вкрай прискіпливо і відкинув більше пропозицій, ніж інші отримують за все життя.

Кирпатий ніс.

Ці чоловіки метушаться, намагаються вникнути то в один, то в іншу справу … Навіть якщо заробляють непогані гроші, як правило, швидко їх втрачають. Вони мінливі, як погода, безтурботні, як бабки. З такими «хлопчиками» легко і весело, у них завжди повно друзів. Біда в іншому: вони не поспішають виростати з коротких штанців, до сивого волосся ганяються за примарною мрією. Якщо ж фортуна їм посміхнеться і вони отримають спадщину або наживуться стан, можуть не замислюючись віддати все коханій жінці.

Сергія Маковецького називають ідеальним актором: його, як порожній посудину, можна заповнити чим завгодно. Що ж, мінливість — чеснота лицедія. Недарма у нього кирпатий ніс.

Ніс з горбинкою.

Зовні ці хлопці здаються левами, але всередині у них серце горобця. Невпевненість в собі серйозно ускладнює відносини з людьми. А ненависть до монотонної роботи створює проблеми в кар’єрі. Загалом, горбинкою на носі — справжнє покарання! Закохавшись в такого, не втрать голову. Адже господарі «горбатих» носів не розуміють духовних відносин. Отримати сексуальну насолоду — ось що їм потрібно.

Може бути, у грудях Ніколаса Кейджа, володаря носа з горбинкою, і б’ється серце горобця, але веде він себе як справжній лев. По крайней мере, стрес знімає ганяючи по треку на автомобілі, а не за допомогою наркотиків або валіуму.

Кирпатий ніс.

Відрізняється від кирпатого більш товстим, м’ясистим кінчиком. Кирпаті переповнені оптимізмом, добротою до всього живого, це оплот надійності в любовних відносинах і сімейних кайданах. Обожнюють дітей, друзів і родину. Нерідко їх добродушністю користуються підступні типи, а наївні кирпаті піддаються на провокацію і потрапляють у неприємні ситуації. Тому їм потрібно … жіноча рука в їжакових рукавицях. Хоча кирпатих не назвеш палкими коханцями, вони здатні на африканську пристрасть, якщо живлять щирі почуття до своєї обраниці.

Глядачі думають, що обожнюють Васю Рогова з серіалу «Убойная сила», а насправді вони люблять кирпатого актора Андрія Федорцова, який зумів створити смішний і чарівний образ слідчого. Взагалі, на таких хлопців завжди можна покластися!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *