Еротичні рольові ігри

Еротичні рольові ігриПолігамність, приписувана народною мовив чоловічому населенню планети, при найближчому розгляді виявляється не більш ніж міфом.

Адже при достатньому різноманітності в сексуальному житті, навряд чи хто не будь буде шукати гострих відчуттів на стороні. Але як внести цю саму різноманітність?

Адже після кількох років спільного життя відчуття новизни притупляється і сімейний секс стає обов’язком від якого частенько намагаються відмовитися. Психологи стверджують, що кращий спосіб позбутися від одноманітності в сексі, це поглянути на партнера під іншим кутом.

Таку можливість представляють різноманітні еротичні рольові ігри. Хіба чоловіки не програють в уяві сценарії, де вони розважаються зі стюардесою в літаку, молоденької попутницею в поїзді або з розпусною дівчиною за викликом? Та і у прекрасної половини людства фантазії, напевно, не більш скромні. Не дарма ж у багатьох фільмах певної категорії обіграються сценарії з молодими сантехніками, косаря галявин і м’язистими рятувальниками на пляжах.

Ось тільки кілька сценаріїв для подібних розваг:

Наложниця в гаремі

Запропонуйте вашому чоловікові хоч на один вечір стати східним султаном. Підберіть відповідний одяг йому, самі одягніться в красивий наряд у східному стилі. Зробіть оригінальний макіяж, прикрасьте себе великою кількістю бус, браслетів та інших прикрас. Не стримуйте свою фантазію. Чим сильніше ви ввійдете в роль, тим на довше вам запам’ятається цей вечір. Неголосно дозволите східну музику, тихо увійдіть в кімнату, виконаєте танець живота … Здається, далі ви самі розберетеся по ситуації.

Старшокласниця

Одягніть білі гольфики, коротеньку спідничку, невміло накладіть макіяж, як ви це робили в 15-16 років. Партнер може надітий строгий костюм, окуляри для додання солідності. Уявіть себе одинадцятикласницею, якій потрібна п’ятірка з математики і заради цього вона готова піти на все.

Природно, варіантів таких розваг сотні. Експериментуйте, з’ясуйте що кожного з вас заводить найбільше, відкиньте сором і нехай еротичні ігри з коханими принесуть вам задоволення. І тоді ваше сексуальне життя стане схоже на прекрасну казку.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *