Чи є плюси у коханні на відстані?

коханні на відстаніІдеальне сімейне життя зазвичай представляється так — вони люблять один одного, кожен ранок розходяться по своїх справах, ввечері зустрічаються, обговорюють справи і проблеми, лягають в одне ліжко, вихідні, свята і відпустки нероздільно разом.

На жаль, так буває далеко не завжди. Дуже часто робота передбачає виїзд у відрядження одного з подружжя, іноді тривале. Зустрічаються і випадки, коли чоловік, не знайшовши в рідному місті гідну і добре оплачувану роботу, змушений покинути сім’ю надовго, щоб заробляти пристойні гроші. Любов на відстані може стати серйозним випробуванням для обохзакоханих, а може привнести в їхнє життя нові досі невідомі нотки. Важливо лише вміти правильно ставитися до подібних обставин.

Найскладніші перші дні після розставання. Адже зберігається звичка прокидатися в одному ліжку, бажати один одному доброго дня, ділитися радощами і прикрощами, летіти додому після роботи, щоб до його приходу був готовий ситння вечеря, чекати його турботи і уваги. Тим не менш, з’являються і плюси. І перш за все, це вільний час, якого раніше так не вистачало. Можна піти в спортзал, зайнятися улюбленою справою, частіше зустрічатися з подругами та родичами, більше приділяти часу дітям. З’являється чудова можливість для самореалізації — вивчити іноземну мову, закінчити курси дизайну і пр.

До того ж, в сучасному світі відстані в тисячі кілометрів не заважають людям повноцінно спілкуватися. Способів зв’язку на сьогоднішній день достатньо. Це і електронна пошта, і мобільний телефон. А такий сервіс як Skype і зовсім забезпечить ефект повної присутності, ви можете не тільки розмовляти, але і бачити один одного. Відразу можна оцінити, чи не занадто ваш чоловік втомився, чи здоровий. Йому можна показати новий малюнок вашого малюка, або як у дочки виросла косичка. Можливості стільникового телефону дозволяють використовувати його не тільки як засіб голосового зв’язку. Якщо вас переповнюють емоції, а абонент поза зоною дії мережі, можна відправити йому SMS романтичного змісту. Ваш чоловік прочитає повідомлення, як тільки увімкне телефон. Якщо хочеться зробити несподіваний приємний сюрприз на честь якої-небудь події, сучасні технології це дозволяють. Наприклад, створена програма зміни голосу по телефону ChangeYo! Voice. Досить встановити її на свій апарат, вибрати в меню голос, який, на вашу думку, найбільше розвеселить чоловіка, зателефонувати йому і привітати. Це принесе масу позитивних емоцій і дозволить відволіктися від сумних думок.

Ще один плюс любові на відстані — люди як би відкриваються з іншого боку, можуть бути більш ніжними, лагідними і відкритими, ніж в той час, коли спілкування відбувається кожен день і стає буденним. Немає нічого приємнішого возз’єднання після розставання, і чим довше розлука, тим яскравіше враження від зустрічі. Море емоцій, подарунків з обох сторін!

Окремої розмови заслуговує питання взаємної довіри. Проблема ця досить складна. У кожної пари тут свій шлях і свої рецепти. Єдина порада можна дати — якщо любиш людину і дорожиш відносинами, краще повністю і беззастережно довіряти. Тотальний контроль на відстані, безкінечні дзвінки або розпитування з причіпками можуть привести зовсім не до того результату, якого ви очікуєте — це викликає роздратування, втома і відмова від спілкування. А правду все одно так і не дізнатися. І навпаки, довіра ваш чоловік оцінить гідно.

Справжньою любові не страшні ніякі відстані. Завдяки перешкодам, для люблячих людей значно зростає справжня цінність один одного.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *