Чи буває секс без дотику?

секс без дотикуСекс без проникнення або парасекс — це різновид сексуальних відносин, яку використовують практично всі пари, замінюючи таким способом традиційний секс.

Секс без проникнення є відмінною альтернативою, коли парам з тих чи інших причин протипоказана інтимне життя.

Всі медичні протипоказання переслідують 2 мети:

1. Виключити оргазм і збудження жінок, щоб не підвищувався тонус матки. А секс без проникнення — це стимуляція ерогенних зон, і навіть якщо у жінки не відбувається тактильна стимуляція, то все одно залишається слухова і зорова стимуляція, яка призводить до посилення збудження і підвищується тонус матки. Тому не можна говорити про те, що секс без проникнення можливий завжди, наприклад, ускладнення під час вагітності.

2. Виняток контакту слизових оболонок жінки зі спермою і піхвової мастила з слизовими чоловіки. Таке виключення можливо при наявності інфекцій, що передаються статевим шляхом. Секс без проникнення не виключає можливості зараження інфекціями. Тому такий вид сексу не можна розглядати як альтернативу традиційному сексу при наявності заборони.

Секс без проникнення, якщо він не протипоказаний, може привести до яскравого і незабутнього оргазму і підвищить сексуальне майстерність.

Секс без проникнення: Оральний секс

Ну напевно в цим все зрозуміло, так як оральний секс перестав бути табу і практично кожна пара практикує оральні ласки.

Оральний секс ділиться на мінет (стимуляція статевого члена) і кунілінгус (стимуляція жіночих статевих органів). У орального сексу є дуже багато технік — хоч і здається, що все простіше простого.

Але головне пам’ятати про техніку безпеки:

Покусування можуть бути приємними, але не потрібно забувати, що випадкове рух зубами може привести до серйозної травми.

Інтимна гігієна повинна бути на висоті, тому що під час орального сексу практично ніхто не користується презервативом, а неприємний запах від статевих органів може придушити всі порушення.

Пірсинг може зіграти злий жарт під час оральних ласк, тому колечка або гвоздики їх губ і язика краще зняти.

Взагалі вважається, що найкраща поза орального сексу — це 69, коли партнери пестять один одного ротом і губами одночасно.

Секс без проникнення: Взаємна мастурбація

Мало кому подобається такий вид сексу, але це в основному через комплексів, причому жіночих комплексів. Вона боїться, що виглядає в цей момент неідеально, показуючи недоліки фігури, а також соромиться проявляти свою пристрасть.

На зручніше поза під час взаємної мастурбації — це сидіти один на проти одного або хоча б поруч, але не лежачи, тому що лежачи доступ до статевих органів партнера дуже утруднений. Сексологи кажуть, що взаємна мастурбація дозволяє навчитися довіряти один одному і показати, як їм подобаються статеві органи партнера.

Якщо є бажання зайнятися таким видом сексу, то потрібно знати декілька правил:

— Перший раз займатися взаємної мастурбацією слід в повній темряві, щоб не бентежити один одного.

— Спочатку можна користуватися мастилом як партнерці, так і партнеру — це доставить більше приємних відчуттів і згладить незвичне.

— Спочатку взаємної мастурбацією можна займатися прикрившись ковдрою.

Головне правило в такому вигляді сексу — це відкинути сором і насолодитися масою приємних відчуттів.

Секс без проникнення: Мастурбація і оральні ласки

Спочатку партнери один одному пестять статеві органи руками, ротом і язиком, як при звичайному оральному сексі, а оргазм отримують від взаємної мастурбації руками. Мастило можна не використовувати, тому що природного мастила і слини буде цілком достатньо.

Можна також почати і з мастурбації, а закінчити оральним сексом. Вся справа смаку, кому як подобається. Наприклад, якщо чоловіка більше збуджує оральний секс, то можна довести його до вищої точки насолоди, а потім обхопити член долонькою і потихеньку водити по ньому вниз-вгору.

Секс без проникнення: Імітація сексу

Активний петтинг — можна і так назвати імітацію сексу. Спочатку починається прелюдія з поцілунками і взаємними ласками. Все як завжди! А ось закінчується все оригінально. Жінка може залишатися як в трусиках, так і без них — це доставить різні відчуття їй і партнеру.

Після попередніх ласк партнери починають тертися один об одного статевими органами про статеві органи свого партнера, при цьому роблять рухи стегнами, як би імітуючи статевий акт.

При цьому, рухи стегнами має бути спочатку плавними і дратуючими і поступово збільшуючи ритм. Тут не важлива ні мастило, ні презерватив — все залежить від бажань.

І до речі: Деякі досвідчені стриптизерки в закритих клубах використовують саме техніку імітації сексу в приватних танцях. Чоловік сидить на стільці, а вона танцюючи, підходить до нього і сідає на коліна обличчям до обличчя або до нього спиною і починає рухи стегнами.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *