Чому «остигають» відносини

остигають відносиниЯк правило, відповіддю на це питання служить одноманітність в постільних утіхах.

Дізнавшись одного разу вигідну для себе позу або прийом, далі вже ми хочемо «бити напевно», і тому зупиняємо на цьому свої пошуки.

Але життя наше складається з несподіванок, і пошуки потрібно продовжувати.

Багато філософів розглядають секс як мотивацію. Але інші ж, стверджують, що людину мотивує бажання постійно відчувати що — те нове, незвідане, і секс виступає лише як спосіб це випробувати. Експериментуючи з різними позами, можна кожен раз займаючись сексом випробовувати нові відчуття.

Одноманітність і відсутність фантазії в ліжку — ось найчастіша причина охолодження почуттів партнерів і розриву відносин багатьох сімейних пар. Добре дізнавшись один одного, ми починаємо думати, що все знаємо про свого обранця. На саме ділі це зовсім не так.

Людина настільки багатогранна і різноманітна, що він і сам до кінця, себе не знає. Навіть якщо ви знайшли для себе здавалося б, ідеальну позу, можна спробувати привнести в неї дещо нове. Іноді самі незначні зміни можуть доставити незабутні відчуття.

Навіювання

Саме вселивши собі або партнерові можна збудитися, почати пристрасно бажати, і навіть солодко помучитися в очікування початку статевого акту.

Фантазії

Лікар і пацієнт, міліціонер і правопорушник, водій і даішник … Які ще рольові ігри підкине ваша фантазія? Багато пофантазувавши на подібні теми віддаються жагучому сексу, навіть випускаючи саму гру!

Позиції

Зміна позицій допоможе випробувати різні, але все одно приємні відчуття. Перебуваючи зверху — не дізнаєшся, як бути знизу, а опинившись за спиною — не дізнаєшся як бути попереду.

Мастурбація

Мастурбація, як руками, так і ротом, як в одноособовому виконанні, так і в обопільній допоможе не тільки досягти оргазм, а й краще пізнати особливості організму партнера і свого.

Сексуальні ігри

Різні сексуальні ігри, наприклад наїзниця і скакун, допоможуть урізноманітнити приївся спосіб взаємного задоволення.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *