Чоловічі вишиванки

sholovichi-vushuvankuЧоловічі вишиванки — ваш ексклюзивний стиль Вибір вишиванки для чоловіків, як би дивно це не звучало, набагато важче, ніж для жінок. А все пояснюється тим, що чоловіки зовсім не люблять шопінгу.

Зважаючи на це, зручно скористатися послугами інтернет-магазинів, особливо якщо в їх асортименті дійсно ексклюзивні речі. Чоловічі вишиванки різного стилю, кольору і орнаменту можна з легкістю придбати у Львові.

Але навіть в такому випадку процедура вибору моделі не буде занадто легкою. Вишиванка — не просто чоловіча сорочка, яку можна підібрати за розміром, а переваги визначити кількома словами: світла чи темна, картата, смугаста тощо.

Вишивка є художнім твором, в яку майстер вклав душу і щоб вибрати «свою», її потрібно відчути. На що звертати увагу при виборі чоловічої вишиванки При виборі вишиванки, крім певних містичних аспектів важливі і практичні.

Спробуємо розібратися, на що чоловікові слід звернути увагу при виборі вишиванки.

Матеріал вишиванки

Чоловічі вишиванки шиють з натуральних і синтетичних тканин. У кожного варіанту є свої переваги і недоліки. Натуральні тканини (льон, бавовна) є приємними для тіла, мають природний вигляд, однак вимагають делікатного ставлення. Хоча, є люди, які вважають, що лляна сорочка виглядає не дуже акуратно і не підходить для любителів офіційного стилю. Більш привабливими на вигляд і менш вимогливими у догляді є синтетичні тканини. Однак, носіння синтетичних тканин не є корисним для здоров’я, в них шкіра не дихає і, нарешті, синтетичні тканини не мають нічого спільного з традиційною вишивкою.

Поєднання вишивки та синтетичних матеріалів породжує певний смаковий і естетичний дисонанс. І все ж сучасні майстри вдаються до певних хитрощів. Натуральні тканини з незначним додаванням синтетичних матеріалів красиво виглядають і зручні у використанні. Але вибір завжди залишається за покупцем.

Колір і орнамент чоловічої вишиванки

При виборі колірної гами можна керуватися декількома критеріями. Колір полотна варто підбирати до відтінку шкіри людини або призначення сорочки (святкова або для щоденного носіння). Колір зазвичай підбирають під колір очей майбутнього власника, або до одягу, з яким цю сорочку планують носити.

Варто звертати увагу і на сам візерунок, поцікавитися, який сенс вкладено в кожен елемент. Попередньо докладніше розглянути кожен елемент можна на фото чоловічих вишиванок. Якщо детально вивчити це питання, то можна помітити різницю орнаменту вишивок для молодих хлопців, одружених і неодружених чоловіків.

Також значення має розмір елементів і масивність всього візерунка, вони повинні пропорційно відповідати розмірам того, хто буде носити вишиванку.

Розмір сорочки

Перед тим, як купити чоловічу вишиванку, слід детально зняти мірки. При цьому важливо пам’ятати, що вишиванка повинна сидіти вільно. Якщо виникають якісь сумніви, то краще зайвий раз проконсультуватися з цього приводу. Отже, ми розглянули найважливіші аспекти вибору чоловічої вишиванки. Сподіваємося, вони допоможуть Вам вибрати для себе або для подарунка, яка буде не тільки елементом одягу, а й особистим талісманом.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *