Чоловічі міфи про невинність

Чоловічі міфи про невинностіАнатомічно невинність у жінок визначається по наявності невинно пліви. Розрив дівочої пліви може відбутися при першому вагінальному сексуальному контакті, введенні в піхву декількох пальців або секс-іграшки, а також під час занять гімнастикою або верховою їздою.

Протягом багатьох років цноту в сенсі наявності дівочої пліви мала велике культурне значення в різних регіонах світах, в багатьох країнах це є важливим до сих пір.

Дівоча пліва

Коли плід жіночої статі зростає в матці, його внутрішні репродуктивні статеві органи розвиваються окремо від зовнішніх статевих органів. Спочатку піхву схоже на шнур, який з’єднує тіло і матку. Між п’ятим і сьомим місяцями вагітності він поступово стає порожнистим і схожим на трубку, яка закінчується у внутрішньої стінки тіла. Зрештою, стінка тіла в тому місці, де до неї кріпиться майбутнє піхву, розпадається, утворюючи вхід у піхву.

Пліва — це залишок плоті, яка відділяла внутрішні геніталії від зовнішніх під час їх формування та до утворення входу в піхву. Отвір в центрі цього шматка плоті (тепер уже дівочої пліви) і є вхід у піхву.

Дефекти розвитку дівочої пліви

Вчені вважають, що близько 0.03% жінок народжуються без дівочої пліви. По суті, той самий шматок плоті у них виявився не досить великим, щоб закривати вхід в піхву. Як правило, це не є ознакою відхилення. Набагато гірше, коли пліва закриває піхву повністю. Як правило, його виявляють тільки коли дівчина досягає пубертата. Якщо у неї довго не починаються місячні, вона звертається до лікаря і може з’ясуватися, що її матка і яєчники працюють нормально, але менструальна кров не може знайти вихід, оскільки піхву повністю закриває невинна пліва. Цей дефект виправляють за допомогою нескладної операції, яка займає всього пару хвилин, є абсолютно безпечною, після чого піхву і статеві органи залишаються повністю функціональними.

Дівоча пліва є не тільки у людей, а й багатьох інших ссавців, зокрема, у лам, морських свинок, ламантинів, кротів, зубастих китів, шимпанзе, слонів, щурів, лемурів, і у тюленів. Їх статеві органи розвиваються приблизно також, як і у людей.

У вчених немає відповіді на питання про те, для чого потрібна незаймана пліва. Очевидно, що вона не виконує будь-яких корисних функцій.

Невинність і секс

Всупереч поширеній думці, невинна пліва не обов’язково розривається під час першого статевого акту. У деяких жінок вона може вільно розтягуватися при введенні в піхву пеніса, пальця або тампонів і не рватися; в інших вона надривається від найменшого дотику.

Люди давно намагалися зрозуміти, чому жінки відчувають біль і у багатьох з них йде кров під час першого сексуального акту. Один лікар епохи Середньовіччя вважав, що всередині піхви є невеликий вузлик з плоті; при першому статевому акті пеніс розчавлює його і саме тому виникає біль і кровотеча. Інший лікар вважав, що є п’ять кровоносних судин, які утримують стінки піхви щільно прилеглими один до одного і рвуться при першому статевому акті.

У 10 столітті нашої ери знаменитий арабський лікар Авіценна виявив, що є маленький шматочок шкіри, який частково закриває вхід у піхву дів. У 1544 року натураліст Андреас Везалій став першою людиною, який підтвердив наявність дівочої пліви під час проведення розтину.

Невідомо, коли саме невинність стала набувати настільки важливе культурне значення, але фактом є те, що навіть зараз залишаються країни, де благополуччя і життя жінок, які ніколи не були замужем, залежить від того, чи є вони незайманими у фізіологічному сенсі. Крім того, сьогодні навіть у західних країнах стають популярні так звані операції по відновленню невинності.

Сучасна медицина визнає навіть те, що дівочої пліви може просто не бути від народження, або вона буває настільки тонкою, що розривається непомітно для господині. Але розрив пліви може проходити і за класичним сценарієм: кров, сльози, біль. Це теж природно і повністю відповідає фізіології людини. Раніше вважалося, що дівоча пліва — «зайва» частина організму жінки, абсолютно даремна і навіть заважає. Поступово з’ясувалося, що це далеко не так.

Дівоча пліва — механічне загородження на шляху інфекцій, грибів та інших неприємностей. З певного боку, вона заважає ранньому початку статевого життя, що має і позитивний момент: у юних дівчат мікрофлора внутрішніх статевих органів не сформована, а епітелій стінок піхву дуже тонкий. Всі процеси «побудови» закінчуються до 17-18 років. Процес позбавлення невинності називається дефлорація.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *