Аеробіка для схуднення

Аеробіка для схудненняАеробіка або ритмічна гімнастика в тій чи іншій мірі знайома кожній жінці.

Хтось просто із заздрістю дивився на екран телевізора, де життєрадісні красуні демонстрували комплекс вправ, а хтось брав безпосередню участь в цьому процесі, займаючись вдома або в залі.

Однак мало хто замислювався, що аеробіка для схуднення може бути абсолютно різною. Цю тему ми і розкриємо в нашій статті.

Базова аеробіка для схуднення

Базова аеробіка не вимагає використання додаткових пристосувань — вона грунтується на стрибках (високоударна або стрибкова аеробіка) або на кроках (низкоударна аеробіка), а також на комбінації першого і другого типу рухів. Заняття проводяться з використанням танцювальної хореографії. Навантаження в даному варіанті занять менша, ніж в інших видах аеробіки, однак навіть це дозволяє стабільно спалювати жирову тканину і розвивати витривалість.

Степ-аеробіка для схуднення

Степ-аеробіка розроблена спеціально для інтенсивного спалювання жиру. Заняття здійснюються з використанням степ-платформ — підйом і спуск, а також спеціально розроблена хореографія провокують помітний витрата енергії. Всього 40 хвилин занять змушують витримати навантаження, рівне подолання в хорошому темпі 1200 поверхів. Крім самих платформ на заняттях часто використовуються і інші пристосування, які ще більше збільшують і без того чималу навантаження. Ще одним напрямком степ-аеробіки є танцювальні уроки на степі.

Танцювальні види аеробіки для схуднення

Танцювальна аеробіка — самий емоційно заряджений вид занять. Жінки в процесі уроку отримують величезний заряд бадьорості і гарного настрою за рахунок ефектних танцювальних рухів, підлеглих певного ритму.

Аквааеробіка для схуднення

Аквааеробіка набуває сьогодні масу шанувальників, оскільки надає цілий ряд переваг. Через те, що заняття здійснюються у воді, навіть найповніші жінки не відчувають комплексів з приводу надлишків маси і не соромляться не відрізняються граціозністю рухів. Вода в процесі занять ефективно масажує тіло, що дає додатковий стимул схудненню і зміцненню шкірних покривів. Опір, випробовуване під час руху у воді, підсилює енергоємність виконуваних вправ (за деякими даними — в 10-12 разів). При цьому вода підтримує тіло, позбавляючи від зайвого навантаження хребет і сухожилля (а це вкрай важливо для надмірно повних людей, насилу виконують вправи на суші через високу маси тіла).

Як бачите, аеробіка для схуднення може приймати абсолютно різні «обличчя» — вибирайте будь-який варіант і худніть із задоволенням і з користю для здоров’я.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *