5 найбільш шкідливих чоловічих звичок

Шкідливі звички чоловіківЖінка і чоловік — це два окремих світи, які практично не схожі. Але у них є недоліки, і в кожного свої. Ось п’ять чоловічих шкідливих звичок, від яких як не старайся, чоловіка відучити не можна.

Він скрізь і завжди створює хаос. Старі шкарпетки, обгортки від фаст-фуду, кришки з-під пива — все це можна знайти на підлозі, після того як ваш улюблений подивиться черговий футбольний матчу.

Ну що сказати чоловіки не вміють нести красу в світ, це все-таки завдання жінки. Чоловіки — чистюлі теж бувають, але це неймовірна рідкість.

Чоловік — це мисливець, тому його неможливо відучити від того, щоб він не задивлявся на інших жінок. Що найцікавіше, багато хто з тих особин, на яких він так пристрасно дивиться, здебільшого, виглядають менш ефектно, ніж його обраниця.

Це просто інстинкт, і загострювати на ньому свою увагу не варто, тим більше що ревнощами ви нічого не зміните, навпаки, чоловіків це навіть тішить.

Усі чоловіки в душі діти, аж до того, що теж відчувають великий страх перед лікарським кабінетом.

Улюблене заняття чоловіка — це валятися на дивані, даний факт давно вже відомий і побороти йому практично нікому не вдалося.

Як тільки трапляється проблема, чоловік схильний відразу йти в себе, в такі моменти його краще не чіпати, тим більше душу вам виливати він точно не буде. У такі моменти слід просто змиритися з таким станом свого коханого чоловіка, тим більше він швидко проходить.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *