3 відмінності між заміжньою і незаміжньою жінкою

3 відмінності між заміжньою і незаміжньою жінкоюЯк показують дослідження англійських вчених з громадського фонду Leyland, заміжня жінка частіше стикається з проблемами в її сексуального життя, ніж вільна жінка.

І більшість з опитаних заміжніх дам, вказують на брак часу, сил і бажань для любовних ігор з чоловіком, через виховання дітей.

Так що ж насправді відбувається з жінкою в сім’ї і чому в неї категорично не вистачає часу, сил і бажань?

Причина 1 — Фізична втома

Всі ми знаємо, що більшість жінок, які мріють про сім’ю, вийшовши заміж, намагаються стати, як мовиться у прислів’ї: «Дружина повинна бути королевою в гостях, господинею на кухні і коханкою в ліжку». І лише у деяких, виходить, дотримуватися духу цього прислів’я протягом свого сімейного життя.

Більша ж частина жіночої статі, звалює на себе опіку за чоловіка, у всіх сенсах і тягне все тільки на своїх плечах, вважаючи, що чим більше ВОНА зробить для чоловіка, тим більше ВІН буде її любити. А коли така жінка, ще стають матусею, вона переключає свою увагу на своїх дітей, не усвідомлюючи те, що чоловік, який отримував певну кількість тепла, з народженням дитини відчуває дискомфорт, і брак жіночої уваги. Навіщо, слідують ревнощі, образи, почуття самотності.

І вечорами, коли діти, здавалося б, сплять, сніданки та вечері приготовлені, в будинку все стоїть по своїх місцях, чоловік тягнеться до жінки за довгоочікуваним теплом, якого не вистачало йому протягом дня, але тут він зустрічається з відмовою: «… Я втомилася … »! І насправді — для повноцінного інтимного життя подружжя, необхідний спокійний клімат в родині, відпочилі партнери. А для цього просто необхідно спілкуватися зі своєю половинкою, показувати свою необхідність у ньому (ній), просити про допомогу по будинку, з дітьми. Адже сім’я — це спільна справа, яка вимагає постійних зусиль, не тільки для матеріального облаштування, а і для облаштування затишку у відносинах.

І тільки разом можна стати щасливими. І тільки спілкуючись про свої почуття і проблеми, можна по справжньому стати ближче один до одного. І коли чоловік буде відчувати, що він потрібний, він буде робити все для того, щоб дружина відчувала себе відпочившою у вечірні інтимні годинник.

Причина 2 — Дисгармонія

Багато молодих пар протягом перших місяців спільного життя, так би мовити «притираються», а значить, вивчають один одного, вивчають як фізично, так і духовно, в тому числі і в сексуальному відношенні. Бо, щоб доставити своїй половинці задоволення, необхідно знати, що їй (йому) подобається. І коли інтимні відносини задовольняють обох, з’являється, бажання знаходиться частіше наодинці — настає, як кажуть, сексуальна гармонія.

Але, на жаль, багато пар соромляться говорити про свої інтимні бажання і слабостях, пускаючи любовні відносини на самоплив. Не дозволяють своїм фантазіям реалізуватися. У таких відносинах, з часом, з’являється відсутність статевого потягу одне до одного, зниження сексуальних можливостей, і поступово призводить до мінімальної інтенсивності або повного відсутності оргазму у подружжя. Таким чином, у партнерів настає дисгармонія в їх сексуальних відносинах, яка призводить і до сімейних сварок, і до зрад.

Часто в таких ситуаціях дружини звертаються до фахівців, для збереження шлюбу та відносин у родині. Але, багато вчені вважають, що ніщо так не вилікує сім’ю від їх проблем, як довіра і спілкування один з одним. Інтимний потяг залежить тільки від двох люблячих. Причому, жінка не повинна забувати, що вона жінка — у всій своїй красі та вишуканості, а чоловік — ніжний і сильний в прояві своїх почуттів одночасно.

Причина 3 — Зайнятість партнерів

На сьогоднішній день, люди настільки зайняті у бізнесі і підняття свого соціального статусу, що у них не вистачає реального часу на відпочинок і розслаблення. Дуже часто, сімейні пари, працюючи на знос, забувають про те, що іноді необхідно просто побути удвох наодинці, і розповісти один одному, як насправді вони важливі один одному. Крім роботи, виховання дітей, і приготування вечерь, більше ні на що не залишається часу.

Такий ритм життя, призводить не тільки до втоми і депресії, а і до порушень сексуального здоров’я партнерів. За дослідженнями інституту здоров’я, 54% жінок і 35% чоловіків відчувають дискомфорт в ліжку, проте лише кожен третій з них звертається за допомогою до консультантів. А решта, навіть не вважають це за проблему, і не звертаючи на це уваги, занурюються все більше і більше в роботу.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *