20 секретів істинної стерви

20 секретів  стервиТим, хто відчайдушно або в депресії, хто переживає любовні негаразди, не знає, що робити далі, жінкам, які страждають від власної невпевненості в собі і своїх силах, необхідно викинути зайвий негатив з голови і заповнити його основними заповідями стерви.

Ясна річ, що не кожна здатна перетворитися з янголятка — в цинічну стерву … Однак, якщо змінити уявлення про образ стерви — не як про агресивну неврівноважену особу, а як про жінку з індивідуальною думкою і адекватним поглядом на навколишнє оточення, то зрозумієте, що в вашому м’якотілому характері є зачатки наполегливості та самовладання.

Отже, все банальне — просто:

1. З чоловіками дотримуватися легкої дистанції — кокетство допускається, нав’язливість — ні.

2. Необхідно (навіть, якщо немає сил) зберігати самовладання при розмові з кривдником, не скаржитися, не зриватися (особливо при всіх), адже таким чином ви можете показати свої слабкі сторони.

3. Будь-який чоловік може виявитися у владі вашої чарівності! І, якщо хтось не звертає на вас увагу, означає також намагається конкурувати в набиванні собі ціни.

4. У справжньої стерви для всіх завжди все добре: і фінансово, і на любовному фронті, і в спілкуванні з людьми, часом, навіть, зі здоров’ям.

5. Комплімент — це не подарунок, це те, що повинно бути завжди у вашому житті, а цього «багато» і «занадто» не буває.

6. На кожне розчарування реагуйте як на досвід (біль завжди буде присутній, якщо її підігрівати сльозами і депресивними думками).

7. Завжди вмійте вчасно вставити потрібне слово, не сердився на висловлювання і красномовство. А ще краще — витримуйте паузи.

8. У істинної стерви питань виникати не повинно, вона завжди знає Де? Що? Коли?

9. Жінки, за зовнішністю необхідно стежити завжди, а не тільки у свята, адже це величезний плюс в вашу користь, якщо при наявності харизми, ви ще і доглянуті, і стильно одягнені.

10. Не витрачайте час, здоров’я і сили на тих, хто вас не гідний, якщо поставили високу планку, то немає сенсу розмінюватися на дрібниці.

11. Не дозволяйте собі займатися вирішенням проблем свого чоловіка, це він повинен вирішувати ваші проблеми.

12. Самовладання — це коли вас люблять більше, ніж ви можете проявити свої справжні почуття. Нехай більше все-таки люблять вас.

13. Чи не опускайтеся до банальної відкритої ревнощів, хоча в деяких випадках, якщо вже почали відкрито мітити свою територію, тримайте замок на увазі для всіх до кінця, але не тренерує свого чоловіка за кожну невинну розмову з подругою.

14. Не нав’язувати, не дзвонити першою, не частувати  компліментами, але в несподівані моменти серйозно і, дивлячись в очі людині, зізнайтеся у своїх намірах і почуттях. Ефект несподіванки завжди додає загадковість і підвищує інтерес до вашої особистості, проте не зловживайте, інакше вас почнуть боятися: «непередбачуваність — повинна знати міру».

15. Не скаржтеся, як би ви не хотіли, щоб вас підтримали, на проблеми, пам’ятайте — ваше завдання відволікти іншу людину і себе від цих проблем.

16. Любіть себе, але не опускайтеся до самолюбства. Ні до чого демонструвати свою перевагу. Впевнена людина завжди буде на хорошому рахунку, якщо не буде позором з манією величі.

17. Не бійтеся залишитися однією, навіть, якщо вам це набридло. Завжди проектувати свої думки на позитивний результат, навіть після кількох невдалих спроб налагодити особисте життя. Пам’ятайте, хто шукає, той завжди знайде.

18. Будьте вище хамства, для цього завжди в запасі має залишатися почуття гумору і співчуття до більш запеклих, ніж ви.

19. Поблажливо ставтеся до колишніх пасій чоловіка, але не принижуйте їх, також як і своїх колишніх. Завжди поважайте вибір свого чоловіка, навіть, якщо деколи виникає бажання застосувати фізичну силу до суперниці.

20. У стерви немає причин для хвилювань: вона намагається само реалізуватися за рахунок своїх здібностей, а не самостверджуватися за рахунок інших людей.

Ну ось приблизно така картина спокійною і впевненою в собі жінки. Є до чого прагнути? Значить потрібно взяти себе в руки і з гордо піднятою головою іти вперед до наміченої мети. Тільки є один нюанс: жінку не прикрашає хід по головам, краще заробити і заслужити місце під сонцем завдяки своїй доброзичливості та ретельності.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *