12 психологічних типів жінок, яких варто уникати

12 психологічних типів жінок1. Шалунья

Шалунья володіє природним магнетизмом для оточуючих чоловіків. Її неможливо передбачити.

Шалунья — це втілення «поганої» дівчата, яка обожнює порушувати правила.

Вона не з тих, хто переходить дорогу на зелений сигнал світлофора і тут же кидає палити при вигляді таблички «No smoking».

У кожної пустунки є постійно поповнюється список маленьких злочинів. Шалунья подобається пробувати нове і екзотичне, вона готова на експерименти. Секс — поле битви, на якому Шалунья завжди перемагає. Вона охоче включається в любовну гру, з радістю кидається у вир незвіданого. Шалунья втілить в життя всі ваші таємні фантазії, сама отримуючи від цього задоволення.

Її перевага в тому, що вона не знає почуття сорому і зуміє вас запалити, навіть якщо у вас не було відповідного настрою. Якщо для вас чуттєві насолоди першорядні, вам не захочеться відпускати від себе Шалунья, незважаючи на всі біди, які вона накличе на вашу голову. А неприємності не змусять себе чекати. Будьте готові до проблем у спілкуванні з друзями, родичами, правоохоронними органами, домашніми тваринами та оточуючими.

Не помиляйтеся, що тільки з вами Шалунья готова до пригод. Насправді її приваблює все, що рухається, але на недовгий термін. У пошуках гострих відчуттів вона може експериментувати як з кількістю, так і якістю сексу, міняючи пози, партнерів та обстановку. Так що, углядівши чорношкірого фігуриста в червоній шапочці в зоопарку, негайно міняйте маршрут, поки його не побачила Шалунья, якщо хочете її утримати.

2. Леді Бос

Змиріться з думкою, що ви будете займати завжди другорядне становище порівняно з роботою. Сімейне життя відступить на другий план перед кар’єрним ростом, зароблянням грошей і взяттям нових планок. Безсумнівний плюс у відносинах з Леді Бос — це хороше матеріальне становище, стабільний достаток, який вона приносить в сім’ю. Леді Бос самостверджується за рахунок поліпшення добробуту своєї родини. І чим більше грошей вона заробляє, тим комфортніше себе почуває.

Тип Леді Бос часто зустрічається в наш час. Їй не можна відмовити в інтелекті, практичної кмітливості. Як правило, Леді Бос стежать і за своєю зовнішністю і підтримують фігуру в хорошій формі. Вона неймовірно діяльна і встигає буквально все. Так що якщо вам подобаються активні, енергійні жінки, то це безсумнівно ваш тип. Можете насолоджуватися перевагою перед її партнерами по бізнесу.

В особистому житті Леді Бос також активна, як і в діловому. Вам залишається тільки насолоджуватися шаленим темпом і подумувати про роль постійного коханця заможної пані. Але не варто розслаблятися. Леді Бос цілком може виїхати в довгострокове відрядження замість обіцяного приємного відпочинку в теплих країнах.

Або ж вона запропонує вам партнерство в спільному ділі. І в разі успіху ви будете бачитися ще рідше. Так що і не мрійте про розміреним, спокійного сімейного життя. Вам варто звикнути до бізнес-ланчу з партнерами по бізнесу та уїкенд в компанії впливових людей. І пам’ятайте, що Леді Бос завжди відповідає на дзвінки, навіть у ліжку.

Словом, життя з Леді Бос нелегка, проте, в очах знайомих ви зможете прочитати захоплення і погано приховану заздрість. Всі її вчинки відбуваються виключно «для вас» і «заради вас». Вступаючи в відносини з Леді Бос ви забудете про матеріальні проблеми, але, скоріше за все, і про особисте життя теж.

3. Німфетка

Не плутайте Німфетки з Галатеєю. Німфетка поєднує в собі чарівність юності і недосвідченості, їй хочеться вчитися науці любові, а вам в свою чергу подобається роль учителя. Ви дбаєте про неї, намагаєтеся вберегти від негараздів зовнішнього світу. Вам здається, що ви можете зробити з неї жінку своєї мрії. Однак, не плутайте мрії з реальністю.

Створити для себе жінку — це тільки міф. Швидше за все, ви просто цікавите її, бо вона бачить в вас джерело досвіду, об’єкт, на якому легко можна випробувати свої чари. Вас підкуповує її ніжний вік, і ви не звертаєте увагу на громадську думку. Головне, щоб вона була старше забороненого законом ліміту.

Ну, а насправді німфетки ймовірно виявилася з вами з помсти до когось старшого, шукайте посилання на Фрейда. Незабаром вона заведе знайомства з молодими людьми і залишить вас.

Ймовірно, юний шанувальник не зможе оцінити її тільки що отриманих від вас умінь в ліжку, але їй це і не здасться важливим. Через десяток років німфетки подорослішає, їй захочеться серйозних відносин. Але вам до того часу вже навряд чи буде справа до цього.

4. Бомба уповільненої дії

 Бомба уповільненої дії — найбільш непередбачуваний типаж жінок. Заводити з нею відносини — все одно що будувати будинок без фундаменту або бродити по мінному полю. Небезпечний пунктик спрацює саме тоді, коли ви найменше будете до цього готові.

Спочатку ви не зможете впізнати Бомбу уповільненої дії. Лише з часом вона покаже себе несподіваними витівками. Вона цілком може втекти з весільної церемонії або просто зникнути з вашого життя, заблокує телефон і раптово змінить місце проживання. Або навпаки, прийшовши додому, ви з подивом виявите її з валізами у ваше двері, хоча до цього і не йшло.

Все ж, Бомбу уповільненої дії можна визначити за деякими ознаками, але ви можете бути засліплені тим ідеалом, який вона виставляє на показ, і не звернете увагу на спірні моменти. Задайтеся питанням: якщо вона так досконала, то чому до сих пір залишається самотньою?

Чому ніхто до вас не зміг оцінити її по заслугах? Непогано було б і звернути увагу на оточення Бомби уповільненої дії: скоріше за все у неї немає старих друзів, а лише знайомі. З батьками вона підтримує стосунки на відстані, і чим далі, тим міцніше узи. Це легко пояснити тим, що давні знайомі вже не раз були свідками «вибухів» Бомби і не перенесли їх. Тому Бомба потребує нових знайомствах.

Будьте обережні і пам’ятайте, що хороше рідко буває дуже хорошим. Зустрічатися з такою жінкою — все одно, що жити на дрімаючому вулкані. Рано чи пізно станеться, що Бомба захоче втекти від вас.

А ви спробуєте зробити все, щоб повернути її, адже в проміжки спокою вона — сама досконалість. Яких би клятв вони не давала, не приймайте їх серйозно. Уповільнений механізм приведений в дію. Новий несподіваний вчинок скоро втілиться в життя.

5. Фанатичка

 Фанатичка намагається знайти відповіді на вічні питання про сенс буття та таємниці життя. Вона неймовірно релігійна і постійно знаходиться під впливом чергового духовного вчителя.

Фанатичка тримає вдома купу артефактів, актуальних і не дуже, тому рідкісне видання Корану може цілком мирно співіснувати поряд з «Книгою мертвих», а зв’язка амулетів — затишно влаштуватися на ляльці Вуду. Постійні духовні шукання відкривають для неї все нові горизонти та нових людей. Так що для вас цілком знайдеться місце в низці її знайомих.

Плюс фанатичка в тому, що який би божевільний вчинок ви не робили, вона завжди знайде йому розумне, кармічне обгрунтування, і на її фоні ви будете виглядати цілком адекватно. Виїхати раптово в пустелю для встановлення контакту з інопланетянами — саме звичайна справа.

І навіть якщо ви не познайомитеся з позаземним розумом, ви отримаєте незрівнянне задоволення від зробленого. Так один, цілком забезпечений адвокат кинув свою справу і пішов разом з фанатичкою в паломництво по Індії, в результаті якого вони могли стати богами. Правда, він не витримав тягот шляху і залишив її. Мабуть, його фанатизму не вистачило. Ще один чоловік вчився на пару з фанатичкою ходити по палаючим вугіллям. Він зміг освоїти це нелегке мистецтво, але не без втрат.

Дивно, але факт, часто звичайні чоловіки без тіні сумнівів залишають звичне життя і кидаються до фанатичка. Жінка типажу фанатичка цілком економічна, її не приваблюють матеріальні речі, до того ж найчастіше вона уникає алкоголю і дотримується постів.

У неї — стійка, передбачувана лінія поведінки відповідно до канонів вчення. Фанатичка не обходиться і без друзів-однодумців. Якщо вам не в тягар переносити таку манеру поведінки, то це ваш тип. Але як тільки ви мали сумніву в її захопленні, про відносини можна забути.

6. Чоловіконенависниця

 Є тип жінок, які не виносять чоловіків і вічно намагаються відігратися на цілком нешкідливих, тихих персонажах чоловічої статі, які не дадуть відповідь на її випади. І тоді чоловіконенависниця зможе викинути всю свою негативну енергію за огидних хлопчиків, юнаків та чоловіків, які зустрічалися на її шляху.

Спочатку чоловіконенависниця не відрізняється від інших жінок, але одна з ознак цього типажу — це піднесення жінок і приниження чоловічих достоїнств. Ви можете відчути себе обраним, тонким, що відрізняється від інших «жахливих мужиків» з поганими манерами, але скоро виявиться, що ви теж входите до їх числа. Ви вже починаєте відчувати до неї теплі почуття і намагаєтеся ніжно переконати її, але марно.

На жаль чоловіконенависниця буде сліпа до ваших достоїнств, а недоліки досягнуто колосальних розмірів. Варто вам якось переплутати її улюблених акторів, як ви будете звинувачені в шовінізмі, байдужості та інших жахливих речі, як і всі інші чоловіки. Не плутайте чоловіконенависницю з феміністкою.

Вона просто намагається приховати свою нелюбов до чоловіків під феміністськими висловлюваннями і спробами підняти жінок. Не намагайтеся змінити точку зору чоловіконенависниця на чоловіків. Це марно. Вона виявиться сліпа і глуха до вашими умовлянь. А ваші найменші промахи лише доведуть її правоту. Вона будете сподіватися на ваші спроби і готуватися до атак, так не доставляйте їй такого задоволення.

7. Бабка

 Бабка легковажна, непостійна і легковажна. Її бажання протягом дня легко можуть змінитися на протилежні. Бабка не знає, чого хоче, і своєю невизначеністю тільки збиває з пантелику партнера.

Вона не може визначитися і обрати того, хто їй потрібен. Бабка легко впадає в крайнощі: від вегетеріанства — до м’ясної кухні, від стриманості — до частої зміни партнерів. У Бабки немає постійного розкладу. Вона завжди знаходиться під впливом імпульсу. Якщо хочете провести з нею вечір п’ятниці, не питайте про нього раніше четверга.

До того ж, Стрекоза — в пошуках кращого варіанту, і з легкістю може проміняти одне на інше, не замислюючись про наслідки або про почуття інших людей. Тому Стрекоза — вкрай непослідовна і в тому, що стосується побачень.

Вона шукає ідеальних стосунків, але в реальному житті не знаходить нічого схожого. І якщо обставини змусили її домовитися про зустріч заздалегідь, Стрекоза буде вкрай негативно налаштована і заздалегідь чекати вашого фіаско. Вам теж не може бути затишно зі Стрекозою, ви відчуєте, що вона весь час хоче вислизнути від вас до когось, хто перевершує вас хоча б у зростанні, ціною костюма або білизні зубів. Зате і ви легко зможете розпізнати Бабку і не звертати на неї особливу увагу.

8. Незаймана

 Ну або майже незаймана, виявляється невинної у всьому. І вас спершу буде чіпати її невинність. Вам захочеться піклуватися про неї. І вона з радістю спихне на вас всі обов’язки, а заодно і відповідальність за все, що відбувається в її житті.

Готуйтеся до того, що доведеться пестити і плекати незайману в обмін на постійні закиди і звинувачення. Коли ваші стосунки закінчаться, то вина буде на одній людині … Правильно, тільки на вас, адже до вашого знайомства вона була безневинною дівчиною.

В розплату за сексуальну насолоду ви повинні будете, скажімо, одружитися на незайманою. Адже вона й гадки не мала про контрацепцію, це ваш обов’язок. І якщо їй трапиться завагітніти, то вона в будь-якому випадку буде народжувати. А потім, волею-неволею, ви познайомитеся з її батьками, одружуєтеся і будете вести тиху, сімейне життя.

Пам’ятайте, що Незаймана вкрай консервативна і стереотипна. Ви будете жити з нею у відповідності з усіма законами і приписами. Може бути, спочатку, вас буде втішати думка, що ви — та людина, яка змогла змусити її на порушення закону, але задоволення від цієї думки припиниться досить скоро. Побутові проблеми охолодять ваш запал, і ви зможете лише згадувати з ностальгією минулі деньки до зустрічі з нею.

9. Міс Уразливість

Ця категорія жінок переживає розрив відносин, може бути навіть розлучення. Їй потрібна нова зв’язок для відновлення своєї самооцінки, ясності в думках і вибору нового шляху. Прийнявши таку роль на себе, пам’ятайте, що вам потрібно буде слухати нескінченні потоки скарг на її колишнього партнера, витирати потоки сліз, вникати в подробиці її старих відносин, доводити її спроможність і дружно засуджувати того «огидного» чоловіка.

Ви — не будете для Міс Уразливості в центрі уваги. Вона все ще занурена в минуле. Як би ви себе не вели, ви не зможете затулити ту людину, і це почне вас дратувати Міс Уразливість не зможе зрозуміти причини вашого роздратування, вона все ще живе минулим і ніяк не може перебудуватися на сьогодення і на вас особисто, незважаючи на всі ваші зусилля . І тільки лише коли вона зможе повністю забути про своє попередньому чоловікові, у вас з’явиться шанс на початок нових відносин. Коли вона зможе відпустити своє минуле і пережити наслідки від нього з вашою допомогою.

10. Причепа

 Причепа володіє завищеними вимогами до всього. Вона хоче все найкраще, без будь-яких недоліків, вчинене. По контрасту реального світу вона відкриє вам очі на всі недосконалості, про які ви раніше і не здогадувалися. Ймовірно, в перший час вам здасться, що ви досконалі, раз вона звернула на вас увагу. Але ви скоро розчаруєтеся в цьому. Причепа скоро спустить вас на землю, викривши всю вашу таємницю і показавши саме неприємне. Виявиться, що ваш незмінно чорний піджак давно вийшов з моди, меблі несмачна. А дорогий годинник-подарунок хороших друзів — лише дешева підробка.

Причепа почне переробляти вас і вашу обстановку. Вона знайде найдрібніші недоліки і замінить їх на свій смак. Чим більше ви будете проводити з нею час — тим гірше це позначиться на вашому настрої і психічному здоров’ї. Але що б ви не робили і що б не жертвували, ваші старання пропадуть даремно, адже ви так і не зможете наблизитися до ідеалу. Причепа спробує маніпулювати вами і керувати вашими діями. Що ж, у вас є вибір — погоджуватися з причепою у всьому і підлаштовуватися під її забаганки або ж знайти в собі сили залишатися недосконалим і цим відлякати її від себе.

11. Зірочка

 Зірочка — з тих жінок, яких хочеться показувати друзям і знайомим. Вона створена для світських раутів і прийомів. Вона блискуча, але лише на відстані. Поговоривши з нею, ви неминуче розчаруєтеся, адже Зірочка готова на все заради легкої слави, шанувальників і запаморочливої ??кар’єри. Тому вона не надто розбірлива в зв’язках і засобах досягнення своїх цілей. Ви можете продовжити знайомство з Зірочкою тільки якщо зумієте зацікавити її впливовими друзями або можливостями для піару. Як правильно зауважив Кіссінджер: «Найсильніше збудливий засіб — влада». Так що не дивуйтеся її тязі до людей, які роблять щось «першокласно».

Однак, вона завжди повертається з повинною до вас після несподіваних нічних зникнень. Але справжні зірки з жінок це типажу виходять украй рідко. Зірочки зазвичай не володіють талантами або сильною волею, і у всіх своїх бідах звинувачують своїх чоловіків і залишають їх. Зазнавши один раз «радість спілкування» з Зірочками, не повторюйте своїх помилок. Дурість заразлива.

12. Просто шалена

 Як не дивно жінок такого типажу досить багато. Вона чарівні своїм індивідуальним, не повторюється божевіллям. І на ділі можуть ніколи не побувати у психіатра. По-справжньому шалені жінки відчувають небезпеку від психіатрів і тому ніколи не погодяться сходити на прийом.

Однак, їх легко можна визначити за залежністю від наркотиків, алкоголю, сильнодіючих засобів, вічно пригніченого стану, агресії і деколи навіть спілкування з «іншим світом» і іншим неадекватним ознаками. Не намагайтеся самостійно вилікувати жінку з такою недугою.

Допомогти їй не можна, врятувати себе може тільки вона сама. І якщо вам все ж таки вдалося переконати її сходити до психіатра, не думайте, що вона буде вам вдячна. Видужуючи, вона стане іншою людиною, і навряд чи зможе оцінити вас по достоїнству. Якщо вона зміниться, то зміниться і ставлення до вас. Так що ви не отримаєте у відповідь почуття, на яке розраховуєте.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *