10 причин не відкладати другу вагітність

Дуже рідко жінка планує другу вагітність менш ніж через два роки після народження першої дитини. Тим більше що так всім рекомендують лікарі.

10 причин не відкладати другу вагітність Зазвичай молоді батьки відкладають це на потім. І не рідко це так і залишається серед інших нереалізованих планів.

У багатьох мам друга вагітність випадкова, і якщо б так не сталося, вони навряд чи зважилися б на другу дитину. І рідко хто може сказати, що це рішення далося їм легко.

Це і зрозуміло, адже мама тільки відновила свою фігуру, прилаштувала дитину в садок, зібралася на свою роботу або відкрила свій жіночий бізнес і ось …. знову все заново. Ніякої довгоочікуваної свободи, здрастуйте пелюшки, сорочечки і інші радощі.

Але давайте подивимося на все це з іншого боку, і тут ми побачимо не мало плюсів:

1. Під час другої вагітності вам буде ніколи впадати в депресію, адже маленька дитина потребує багато уваги.

2. У вас вже є досвід першої вагітності, і всі страхи будуть не такими сильними, як в перший раз, скоріше вони будуть вже трохи іншої властивості. Наприклад, як я все буду встигати, як діти порозуміються між собою, чи не буде старша дитина ревнувати і т.д.

3. Вагітним необхідно багато гуляти. І вам доведеться робити це кожен день і багато, так як це потрібно вашому першому малюкові.

4. У вас буде більше привілеїв в суспільстві. Адже у вас вже є малюк, і швидше за все вам і в чергах стояти не доведеться, не кажучи вже про місце в громадському транспорті.

5. У вас напевно зберігся одяг для вагітніх, бандаж, пелюшки, пляшечки і багато іншого від першої вагітності. Так вам вдасться значно зекономити. Але ж якби різниця меж дітьми була більшою, ви напевно встигли б усе роздати.

6. У вас вже натреновані руки вашим першим малюком. І другий здасться вам просто пушинкою. Вам не складно буде постійно ходити з дитиною на руках, як це було вперше.

7. Ви вже досвідчена мати. І, прийшовши додому, ви не будете думати про те, що вам треба зробити. Що правильно, а що не можна.

Тим більше ви завжди зможете отримати всі відповіді на виникаючі питання в Інтернеті. Адже існує багато спеціалізованих сайтів для батьків і дітей.

8. Післяпологова депресія вас не торкнеться. Так як ви будете дуже зайняті двома діточками, і питання схуднення для вас так само стояти не буде.

9. А коли ваші дітки підростуть, вони будуть грати один з одним. А не бігати до вас кожні п’ять хвилин з проханням пограти з ним, як робить це одна дитина. Удвох їм буде весело.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *