10 головних жіночих комплексів. Як їх подолати?

10 головних жіночих комплексів«У комплексі неповноцінності найгірше те, що зазвичай їм страждають не ті, кому слід було б», — вважає великий французький письменник Жан Дютур.

Насправді, жіноча за комплексованість зустрічається дуже часто. Причинами виступають суто особисті роздуми і аналізи.

Розвиватися комплекси починаються ще в дитячому віці, коли для цього достатньо невдалий жарт, зауваження або образа.

Для сучасної жінки досить стати біля дзеркала, як тут же вона помітить, що в неї криві ноги, веснянкуватий ніс, маленькі груди або велика попа. І в той момент вона навіть не думає про те, що ці маленькі «родзинки» тільки додають їй привабливості. Які ж комплекси найпоширеніші і як з ними боротися?

Комплекс некрасивою фігури

Занадто товста, через чур худа або взагалі ніяка — знайоме? Згідно зі статистикою, 7 з 10 жінок мають комплекс неповноцінною фігури.

Жінка, яка твердо вирішила боротися з цим комплексом, намагається поділитися своїми переживаннями і страхами. В ідеалі, вона звертається до психолога, який допомагає їй, зберігаючи при цьому таємницю. Якщо її не влаштовують «моральні» лікарі, жінка звертається до дієтолога, який допомагає набрати або скинути зайву вагу.

Комплекс некрасивого обличчя

І не важливо, не влаштовує жінку ніс, очі або повністю все обличчя. Головне — вона має комплекс. Щоб позбутися його, часто-густо жінки кидаються (ні, не під поїзд, хоча й таке трапляється) на стіл пластичного хірурга. Чи не дорога чи ціна в боротьбі проти звичайного жіночого комплексу? Адже досить просто підібрати правильний макіяж, аксесуари, прикраси, і можна побачити себе в іншому образі.

Комплекс невдалого сексу

Невдалий секс трапляється в кожного хоча б один раз у житті. Не обов’язково, але можливо, що надалі людину буде переслідувати комплекс невдалого сексу. Найчастіше такий комплекс утворюється у жінок, які отримали неприємний перший сексуальний досвід.

Цей комплекс воістину отримує одну з перших позицій за складністю позбавлення від нього. Найстрашніше, що боротися з ним можна тільки на підсвідомому рівні за допомогою психологів і сексопатологів. Якщо ж комплекс з’явився недавно, позбутися його можна, поговоривши по душам зі своїм МЧ. Може допомогти відомий всім жінкам метод — шопінг-терапія. Нове сексуальну білизну, дорослі іграшки, фільми — чим не привід позбутися комплексу?

Комплекс зросту

Маленькі дівчата часто хочуть приховати цей комплекс височенними шпильками, а високі, навпаки, практично не дозволяють собі такого задоволення. Сказати, що маленькі по зростанню дівчата виглядають крихкими і по-справжньому жіночними, це не сказати нічого. Ну а високим жінкам не варто забувати про те, що модельний бізнес чомусь відкриває двері тільки для дівчат 175см +.

Зауважте, на смак і колір товариша немає, тому подобатися всім неможливо. Відповідно, борючись проти цього комплексу, потрібно залишатися собою, неважливо маленькою або високою. А там вже і принц настигне, який буде любити дівчину такою, яка вона є.

Комплекс невдахи

Коли чоловік Кат і — успішний бізнесмен, Оля постійно подорожує по світу, а Таня хизується в новою шубкою, складно радіти життю. Найчастіше проблема криється в заниженій самооцінці. Намагайтеся брати приклад з успішних людей, а за найменші досягнення радуйте себе винагородами. Змініть щось в собі, рушайте в кругосвітню подорож, виконаєте свою мрію, — і результат не змусить себе чекати!

Комплекс ревнивиці

Послідовниці Отелло або просто ревниві жінки — ось кому слід негайно прощатися з цим комплексом. І вся проблема в тому, що, боячись втратити свого єдиного, можна продемонструвати йому свою невпевненість у собі. А найстрашніше, що жодному чоловікові не потрібна невпевнена в собі дівчина, якою б красивою вона не була.

Комплекс «відмінниці»

У всьому і завжди бути кращою? Не допускати поразок, а йти тільки вперед? Все ясно, діагноз — комплекс «відмінниці». Бути завжди на висоті можна і без постійних змагань, а йти вперед — без комплексів.

Щоб вилікується від цього комплексу, намагайтеся більше часу проводити з друзями, радійте їх досягнень, перестаньте хвалитися.

Комплекс Матері Терези

Коли допомогти всім — сенс життя, потрібно задуматися про те, чи реально це? Направте свою любов і турботу в правильне русло — в сторону близьких і коханих.

Комплекс любві обильності

Любити і бути коханою — мрія будь-якої дівчини. В комплекс це може перетворитися, коли кількість «улюблених» досягає десятка, а про одруження і любов до труни говорити не доводиться. В такому випадку намагайтеся не розтрачуватися на людей, з якими не може бути нічого спільного в майбутньому.

Комплекс пасивності

«Життя йде своєю чергою, а змінювати її — безглуздо», — так думають надмірно пасивні жінки. Насправді, життя — складна штука, і міняти її — наше покликання. Постарайтеся більше проявляти ініціативу, і тоді багато що зміниться в кращу сторону!

Комплекси — вороги, які заважають жінкам жити красиво. Боротьба з ними — справжня війна. Швидше оголошуйте своїм комплексам війну і починайте боротися з ними комплексно!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *