Симптоми гонореї

1 262 переглядів
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Симптоми гонореї Симптоми гонореї у чоловіків проявляються у вигляді: — ріжучих болів на початку сечовипускання; — рясних гнійних виділеннь бурого кольору, бруднять білизну; — урина може стати каламутною, у ній можуть проглядатися нитки або пластівці; — частих хворобливих позивах на сечовипускання; — болючої ерекції ; — в спермі може виявиться кров.

Ці та інші симптоми захворювання трипером показують наявність гострого уретриту. Протягом декількох днів ці симптоми послаблюються і в подальшому можуть перейти в хронічну форму хвороби.

Симптоми зараження можуть спостерігатися з перших днів інфікування гонококами. Під час хронічного перебігу ознаки захворювання трипером погано виражені або відсутні, однак ураження органів продовжується і здатне проявиться в ускладнених формах. Простатит є ознакою ускладненої форми захворювання, він супроводжується погіршенням загального стану організму, появою больових відчуттів в промежині, високою температурою.

Симптоми захворювання трипером у жінок у переважній більшості випадків відсутні або настільки маловиражени, що не викликають занепокоєння. Ознаки трипера у жінок спостерігаються тільки при ускладнених формах захворювання: уретроцістіта (хворобливі відчуття при сечовипусканні, часті позиви до сечовипускання), ендоцервіциту, що в подальшому призводить до ерозії шийки матки. Найбільш поширеним ознакою зараження трипером є запалення маткових придатків, проникненням гонококів в яєчники, що в подальшому може призвести до розвитку жіночого безпліддя.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Схожі записи

Не проходьте мимо, а поділіться публікацією в соц.мережах!!!

Будь ласка залишіть свій коментарій нам буде приємно почути вашу думку!

Увага: Комментарії модеруються. Відправляти знову не потрібно. Дякуємо за розуміння!!!