Про чоловічий розмір

2 382 переглядів
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Про чоловічий розмірВсі, без винятку, чоловіки стурбовані розміром свого чоловічого достоїнства. Це також природньоь, як хвилювання жінок з приводу грудей.

Так от, гідністю середнього розміру вважається член, який має повну довжину в ерегованому стані близько 15 см і близько 9 см в окружності.

Але розміри чоловіча гідність може мати будь-які. Звичайно, більші і виглядають ефектніше, але крім свого виду нічим не відрізняються від інших.

Не варто турбуватися з приводу довжини і т.п. Все це тільки дає поживу для заробітку шарлатанам, що пропонує збільшити орган до неймовірних розмірів.

Переконати свого молодого чоловіка в його повноцінності може дівчина, яка буде постійно схвально відгукуватися про його чоловічу гідність. В іншому випадку, хлопець може засмутитися всерйоз і надовго. Випадки, коли чоловічі статеві органи дійсно виявляються недорозвиненими, відбуваються не так часто і пов’язані з порушенням функції залоз внутрішньої секреції.

Те ж саме відбувається з розмірами піхви. Жодна жінка не може бути занадто тісною. Нормально розвинена піхва здатна розтягуватися так, що в ньому міститься новонароджена дитина, а жінка з вузькою піхвою всього лише дарує чоловікові більш гострі відчуття.

Розмір збудженого члена в чоловіка по суті не має ніякого значення. Будучи ледь помітним в розслабленому стані, він може стати дуже великим і сильним, коли збуджений. Сказане стосується і до ваги яєчок — вони бувають різними, але це не впливає на їхні функції.

Невеликі розміри статевих органів найчастіше пов’язані з сильними мускулами в підшкірному шарі. А от дуже великий член може бути небезпечний для жіночого здоров’я, особливо, якщо дама зверху. Що стосується грудей і іншого, вони можуть виявитися індивідуальними збудниками, але будь яка статура має свої сексуальні можливості, використайте їх.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Схожі записи

Не проходьте мимо, а поділіться публікацією в соц.мережах!!!

Будь ласка залишіть свій коментарій нам буде приємно почути вашу думку!

Увага: Комментарії модеруються. Відправляти знову не потрібно. Дякуємо за розуміння!!!