Методи контрацепції

1 686 переглядів
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Найвідоміші методи контраценціїЯк відомо, питання вибору найкращої контрацепції займав людей ще в стародавні часи.

Найпершому презервативу, як мінімум, 400 років. Хоча багато дослідників впевнені, що презервативами люди користувалися ще до нашої ери. Звичайно, кращим методом контрацепції є повне утримання від сексуальних контактів, в іншому випадку, обом партнерам необхідно шукати компроміс у цьому питанні.

Стовідсоткової гарантії в питанні контрацепції, навіть при використанні презерватива, отримати не вдасться, тому необхідно вибрати той варіант, який підходить двом сторонам.

Інформацію про препарати, які вирішують проблему контрацепції, в більшості випадків надають самі розробники цих коштів — фармацевтичні компанії. Варто зазначити, що при такому підході, всі недоліки ретельно приховуються, а переваги таких засобів завищуються, тому покупцям засобів контрацепції, необхідно підходити з обережністю, до вибору препарату. Також залишається відкритим питання контрацепції з етичної точки зору. Всі ці моменти, дають можливість для надання населенню недостовірної або викривленої інформації, в тому чи іншому питанні.

Методи контрацепції.

Варто пам’ятати, що набагато безпечніше для жінки, оберігатися до і під час статевого акту, ніж у випадку небажаної вагітності робити аборт, адже наслідки аборту бувають смертельні. Сьогодні звичайно існують і методи чоловічої контрацепції, але вони практично не поширені серед населення, тому розглянемо основні способи контрацепції:

Статевий акт перерваним способом. Один з найбільш відомих і простих методів контрацепції, коли чоловік витягує свій дітородний орган до настання еякуляції. Це не найкращий варіант, адже вся психологічне навантаження лежить на чоловікові, який повинен постійно контролювати ситуацію.

Календарний і температурний метод контрацепції. Цей спосіб може використовуватися тільки в тому випадку, якщо жінка має стабільний цикл менструацій, в іншому випадку, можна помилитися при розрахунку періоду, коли не потрібне використання засобів контрацепції.

Використання презерватива. Сьогодні є два варіанти: використовувати жіночий презерватив або чоловічий, другий варіант, звичайно, найбільш поширений спосіб контрацепції у населення. Сьогодні використання презерватива — це практично єдиний спосіб убезпечити себе від зараження захворюваннями, що передаються статевим шляхом.

Внутрішньо маткова контрацепція. При такому методі, жінці на кілька років вводиться внутрішньо маткова спіраль, яка зроблена з міді і пластика і яка не дає можливості завагітніти.

Оральна контрацепція. Найвідоміший метод запобігання, підбирається індивідуально і практично не має побічних ефектів.

Ін’єкційні імплантати. Вшиваються під шкіру і виділяють порційно необхідну дозу гормонів, побічні ефекти такі ж, як і при використанні оральних засобів контрацепції.

Хірургічна стерилізація. Такий метод використовують люди, що не збираються надалі більше народжувати дітей. Єдиний стовідсотковий метод, адже запліднення стає неможливим.

Один з найпростіших методів — це використання презерватива, який оберігає від багатьох ЗПСШ. Вчені в США провели дослідження і встановили, що люди, які використовую презерватив, менш часто хворіють хламідіозом і гонореєю. Крім цього презервативи захищають від генітального герпесу, як чоловіків, так жінок. Звичайно вони не такі ефективні, як повне утримання, але ті, хто займаються сексом, повинні використовувати презервативи постійно.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Схожі записи

Не проходьте мимо, а поділіться публікацією в соц.мережах!!!

Будь ласка залишіть свій коментарій нам буде приємно почути вашу думку!

Увага: Комментарії модеруються. Відправляти знову не потрібно. Дякуємо за розуміння!!!